Publicado por: Seis do Nadal Basket
.
Sénior Masculino (Liga 3ª División – 17ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs CB Arcade
Hora: sábado 24 ás 16:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Sénior Feminino (Liga 2ª División – 14ª xornada)
– Extrugasa Río Ulla Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 25 ás 17:00 h. Lugar: Municipal (Pontecesures)
Júnior Masculino (Liga 2ª División – 16ª xornada)
– CB Condado Eléctrica Sestelo Vs Seis do Nadal "B"
Hora: sábado 24 ás 10:00 h. Lugar: Álvaro Pino (Ponteareas)
– Seis do Nadal "C" Vs Compañía de María
(Aprazado)
Cadete Masculino (Liga 2ª División – 13ª e 14ª xornada)
– Defensores Morrazo Vs C. Dental Romeo Seis do Nadal
Hora: xoves 22 ás 18:00 h. Lugar: IES Rodeira (Cangas)
– C. Dental Romeo Seis do Nadal Vs Novobásket Azul
Hora: domingo 25 ás 17:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
– Apóstol Vs Seis do Nadal "B"
Hora: sábado 24 ás 10:30 h. Lugar: Col. Apóstol (Vigo)
– Pintunova Seis Nadal Vs PBB "B"
Hora: sábado 24 ás 18:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Cadete Feminino (Liga 2ª División – 15ª xornada)
– Decomar Seis do Nadal Vs Salesianos GLP Abogados
Hora: domingo 25 ás 19:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
– Apóstol Vs Seis do Nadal "B"
Hora: xoves 22 ás 19:30 h. Lugar: Col. Apóstol (Vigo)
Infantil Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase – 5ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Defesnores IES Rodeira
Hora: sábado 24 ás 12:30 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Infantil Feminino (Liga 2ª División 2ª Fase – 6ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs CB Nigrán
Hora: sábado 24 ás 20:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase – 4ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Defensores do Morrazo
Hora: sábado 24 ás 11:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Feminino (Liga 2ª División 2ª Fase – 1ª xornada)
– Basketgal Obradoiro Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 25 ás 12:00 h. Lugar: C. Los Sauces (Vigo)
Benxamín Masculino (Liga Zonal Vigo – 13ª xornada)
– Apóstol Azul Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: sábado 24 ás 12:00 h. Lugar: Col. Apóstol (Vigo)
– Seis do Nadal "B" Vs CB Condado Eléctrica Sestelo
Hora: sábado 24 ás 9:30 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Benxamín Feminino (Liga Zonal 2ª Fase – 3ª xornada)
– PBB Fem. Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: sábado 24 ás 10:00 h. Lugar: P. Municipal (O Porriño)
Enlace con la noticia original: XORNADA 2ª E 3ª DIVISIÓNS E MINI: XORNADA 24 E 25 DE FEBREIRO