Publicado por: Seis do Nadal Basket
.
Sénior Masculino (Liga 3ª División – 5ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Básket Club de Gaia
Hora: sábado 17 ás 18:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Sénior Feminino (Liga 2ª División – 5ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs CB Rodaballo
Hora: domingo 18 ás 17:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Júnior Masculino (Liga 2ª División – 3ª xornada)
– Seis do Nadal "B" Vs Apóstol
Hora: domingo 18 ás 19:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Júnior Feminino (Liga 2ª División – 4ª xornada)
– CB Val de Lemos Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: sábado 17 ás 18:00 h. Lugar: Pav. Río Cabe (Monforte)
Cadete Masculino (Liga 2ª División – 4ª xornada)
– Defensores Vs Seis do Nadal "B"
Hora: domingo 18 ás 12:00 h. Lugar: IES Rodeira (Cangas)
– Basketgal Obradoiro Vs Seis do Nadal "C"
Hora: sábado 17 ás 12:00 h. Lugar: C. San José Guía (Vigo)
Cadete Feminino (Liga 2ª División – 3ª xornada)
– Celta Zorka Celeste Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 18 ás 12:00 h. Lugar: Pav. Navia (Vigo)
– Celta Zorka Rojo Vs Seis do Nadal "B"
Hora: sábado 17 ás 16:00 h. Lugar: Pav. Navia (Vigo)
Infantil Masculino (Liga 2ª División – 4ª xornada)
– Libraría Pontillón Defensores Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 18 ás 10:00 h. Lugar: IES Rodeira (Cangas)
Infantil Feminino (Liga 2ª División – 4ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Celta Bosco Celeste
Hora: domingo 18 ás 12:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Masculino (Liga 2ª División – 2ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Colexio Mariano
Hora: sábado 17 ás 10:30 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Feminino (Liga 2ª División – 2ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Salesianos Vigo
(Aprazado)
Benxamín Masculino/Mixto (Liga Premini – 1ª e 2ª xor.)
– Seis do Nadal – Coia Vs PBB Mas.
Hora: sábado 17 ás 11:00 h. Lugar: P. Univeristario (Vigo)
– Novobásket Azul Vs Seis do Nadal "B"
Hora: sábado 17 ás 10:00 h. Lugar: C. Maristas (Vigo)
– CB Condado Eléctrica Sestelo Vs Seis do Nadal Mix.
Hora: sábado 17 ás 12:00 h. Lugar: Álvaro Pino (Ponteareas)
Enlace con la noticia original: XORNADA 2ª E 3ª DIVISIÓNS E MINI: XORNADA 17 E 18 DE NOVEMBRO