Publicado por: Seis do Nadal Basket
.
Sénior Masculino (Copa Primavera 3ª Div. – 2ª xornada)
– CdeC Seis do Nadal Vs CB Puerto Vigo
Hora: domingo 12 ás 19:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Sénior Feminino (Cruces Clasificación 2ª Div. – 1ª xornada)
– AX Sagrado Corazón Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: sábado 11 ás 20:00 h. Lugar: Pazo Anexo 1 (Lugo)
Júnior Masculino (Copa Primavera – Final ida)
– Seis do Nadal "C" Vs Rías Baixas
Hora: domingo 12 ás 12:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Júnior Feminino (Fase Ascenso Grupo Sur – 3ª xornada)
– Asfagal Carmelitsa Ourense Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 12 ás 19:00 h. Lugar: Pol. Vedruna (Ourense)
Cadete Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase – 13ª xornada)
– Seis do Nadal "C" Vs Salesianos Vigo "B"
Hora: domingo 12 ás 17:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Cadete Feminino (Liga 2ª Divsión 2ª Fase – 10ª e 13ª xor.)
– CB Nigrán Vs Seis do Nadal "B"
Hora: venres 10 ás 21:00 h. Lugar: Pav. Municipal (Panxón)
– Celta Zorka Rojo Vs Seis do Nadal "B"
Hora: sábado 11 ás 16:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Cadete Feminino (Copa Primavera 2ª Divsión – 2ª xornada)
– Toolmaker Seis do Nadal Vs PBB "B"
Hora: sábado 11 ás 20:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Infantil Masculino (Copa Primavera 2ª Div. – 2ª xornada)
– Novobásket Azul Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: venres 10 ás 19:30 h. Lugar: Col. Maristas (Vigo)
Infantil Feminino (Liga 2ª División 2ª Fase – 7 ª e 12ª xor.)
– CB Redondela Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: xoves 9 ás 18:30 h. Lugar: IES Mendiño (Redondela)
– CE Sestelo y Cía Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: sábado 11 ás 10:00 h. Lugar: P. Municipal (A Cañiza)
Alevín Masculino (Liga 2ª División – 17ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs Salesianos Vigo "A"
Hora: sábado 11 ás 18:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Feminino (Liga 2ª División 2ª Fase – 10ª xornada)
– CB Redondela Vs Seis do Nadal – Coia
Hora: domingo 12 ás 12:00 h. Lugar: A Marisma (Redondela)
Benxamín Masculino/Mixto (Liga Premini – 4ª xornada)
– Seis do Nadal – Coia Vs PBB Mas.
Hora: sábado 11 ás 11:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
– Seis do Nadal "B" Vs CB Condado Eléctrica Sestelo
Hora: sábado 11 ás 9:30 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
– Seis do Nadal Mix. Vs CB Baiona Torvigo
Hora: sábado 11 ás 12:30 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Enlace con la noticia original: XORNADA 2ª E 3ª DIVISIÓNS E MINI: XORNADA 11 E 12 DE MAIO